Čištění a úklid

Děti umějí být kreativní, následky této kreativity vyřeší „ Strojové čištění koberců Brno“

Kvalitní čištění koberců Brno Jundrov

Naše děti to zase jednou pěkně přehnaly. Hrály si u babičky na restauraci. Byly v jídelně a občas za námi přiběhly, aby nám řekly, co bylo na menu. Všichni jsme byli nadšení z toho, jak dlouho si pěkně hrají s imaginární restaurací, a dál jsme seděli v obýváku a povídali si.

Později za námi přiběhly a nadšeně nám oznamovaly, že teď si budou hrát na uklízeče, aby mohly uklidit ten nepořádek v restauraci. I tohle se nám pořád zdálo v pořádku, netušili jsme žádnou neplechu. Když ale přiběhla naše starší dcera a ptala se nás, co nejlépe zabírá na skvrny od čokolády a ovoce, začali jsme něco tušit. Manželka se šla pro jistotu na jejich „restauraci“ podívat. Jakmile jsem zaslechl výkřik, došlo mi, že se stal průšvih.

Strojové čištění koberců do hloubky Brno

Děti si vůbec nehrály na imaginární restauraci…

Děti si vůbec nehrály na imaginární restauraci, ale nosily si z ledničky všechna možná jídla, která tam našly. Mezi nimi i čokoládovou polevu, která samozřejmě skončila na koberci. Totéž se stalo s ovocným zákuskem, který nám maminka nachystala ke kávě. Všechno to bylo na koberci, pěkně rozšlapané a rozmazané do stran, jak se to děti alias uklízeči snažily uklidit.

Strojové čištění koberců rotačními kartáči Brno

Manželka se sice okamžitě pustila do skutečného čištění koberce, ale moc to nepomohlo, zůstal tam stejně mega flek, se kterým si nevěděl nikdo rady. Naštěstí si manželka vzpomněla, že si jedna její kamarádka nechává koberec čistit firmou, se kterou je moc spokojená.

Zjistili jsme, že je to A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Brno-střed.  Domluvili jsme s ním čištění. To naštěstí zabralo perfektně. Jejich čisticí chemie a kotoučový stroj s kartáči fungovali parádně. Účinně se vypořádali se všemi nečistotami, skvrna zmizela úplně. Výsledný efekt byl neskutečný, koberec vypadal ještě lépe než předtím. Uvažujeme, že si A SERVIS pozveme i k nám domů.

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top