Čištění a úklid

Čištění kobercům prospěje, kotoučový stroj je zbaví všech nečistot

Odstranění roztočů a zápachů z koberce Brno

Druhým rokem vedu svou malou firmičku. Nedaří se nám špatně, konečně jsme se odrazili ode dna a začínáme vydělávat. Mé podnikání je založeno na častém kontaktu se zákazníky, kteří k nám často docházejí. Teď, když se nám více daří, došel jsem k názoru, že by bylo dobré zútulnit a vylepšit prostory firmy, aby se v nich zákazníci cítili příjemně a rádi se k nám vraceli.

odstranění skvrn čištění koberců Brno recenze

Obměnili jsme nábytek kanceláří a zasedací místnosti. Začali jsme také klást větší důraz na čistotu místností. Do této chvíle se o úklid starala moje manželka, ale sama má své zaměstnání a stará se o naše děti a má toho dost na práci, takže jí v žádném případě nemůžu zazlívat, že se o úklid nestarala s žádným velkým zápalem. Najal jsem na úklid jednu starší paní, velice spolehlivou. Zajišťuje všechny běžné úklidové práce.

Jednou mi řekla…

Jednou mi řekla, že by nebylo od věci nechat vyčistit koberce, protože vypadají, že už toho mají dost za sebou. To mě překvapilo, jelikož koberce jsem kupoval před dvěma lety a předpokládal jsem, že vydrží v dobrém stavu ještě dlouhou dobu. Absolutně jsem si nevšímal, jak za ty dva roky zešedivěly a zašly.

Paní mi poradila, ať si na čištění objednám A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Brno-Slatina,  je to úklidová firma, která čistila koberce také u ní doma, a prý měli skvělé výsledky. Řekl jsem si, že právě takový člověk by měl vědět, o čem mluví, takže jsem se řídil jejím doporučením.

čištění koberců Brno ceník

A SERVIS pracoval opravdu špičkově. Špínu z koberce ven dostali speciálním čisticím prostředkem a kotoučovým strojem, který ji vyčesal ven. Koberce po tomto procesu neskutečně prokoukly. Byla tím unešená především manželka, která se na to všechno přišla podívat. Při odchodu mi řekla, ať se s firmou domluvím na čištění koberců také u nás doma.

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top