Čištění a úklid

Alergeny v koberci negativně ovlivňují zdraví, zbavte se jich jednou pro vždy

čištění koberců Brno královo pole

S kamarádem jsme založili firmu a pronajali si kancelář. Pronájem je za velice dobrou cenu, dokonce jsme dostali kancelář i s vybavením. Nechali nám i koberce. Jenomže za nedlouho jsme zjistili, že nám nechali koberec se spoustu alergenů. Poznala jsem to rychle, protože jsem alergická na roztoče. Předchozí nájemník si s sebou pravděpodobně do práce vodil psa, který nám po sobě v koberci zanechal památku. Čištění sedaček, koberců Brno.

Nejnovější technologie v ČR v Brně

Nebyla to vůbec příjemná situace…

Nebyla to vůbec příjemná situace, potřebovala jsem pracovat, ale nemohla jsem v kanceláři vydržet delší dobu bez smrkání a slzení. Obyčejný vysavač na roztoče nezabíral, koberec potřeboval vyčistit a vydezinfikovat. Tuto práci jsme zadali firmě A SERVIS LIPKA, s.r.o., čištění sedaček, koberců Brno. Podle zkušeností některých jeho klientů se zdálo, že by si mohl s roztoči poradit.

Byla jsem moc ráda, že nám vyšli vstříc a své zaměstnance k nám poslali o víkendu. Přes týden by čisticí práce zasahovaly do chodu naší kanceláře.

čištění sedaček Brno

Zaměstnanci A SERVISU dorazili o víkendu pěkně načas. Všechno potřebné vybavení donesli až do naší kanceláře a pustili se do práce. Nejprve nanesli na koberec čisticí a dezinfekční prostředek. Několik minut ho nechali působit a poté ho důsledně začali kartáčovat kotoučovým strojem. Na povrch koberce se tak dostaly veškeré nečistoty společně s čisticím prostředkem, ty už stačilo jen vysát výkonným turbo vysavačem.

Museli jsme ještě počkat, než koberec úplně doschne, ale už po odsátí nečistot jsem pocítila změnu. Dýchalo se mi mnohem lehčeji a nic mě nedráždilo. Odstraňování alergenů se tedy povedlo na sto procent. Druhého dne jsme si všimli, že čištění mělo perfektní vizuální efekt. Barvy koberce se rozjasnily a vlákna se načechrala. Pobyt v kanceláři se tak stal o moc příjemnějším. Čištění sedaček, koberců Brno.

 

Click to comment

You must be logged in to post a comment Login

Leave a Reply

To Top